Focus
coaching
Elutreening taro kaartidega
Taro on kasutatud juba sajandeid, et saada sügavamat teadmist probleemide ja väljakutsete kohta, millega silmitsi seistakse.  Taro on aega kokkuhoidev Kõrgema Tarkuse vahend, mille abil on võimalik vabastada oma sisemine teadmine ja saada juhatust küsimuse all oleva olukorra lahendamiseks. 


Taro kasutamine elutreeningus võimaldab:
  • saada kiiremaid tulemusi
  • saada põhjalikumat teadmist oma väljakutsete kohta
  • näha erinevaid valikuvõimalusi
  • avastada kergemini oma parimaid võimalusi
  • tõhustada oma sisemist teadmist
  • avada enda loominguline kanal
  • näha ja tunda rohkem rõõmu elutreeningust ja elust

Tüüpilise taro kaartide lugemise sessiooni ajal on Sul tavaliselt vähene võimalus ise midagi küsida või tagasisidet anda - kaardiladuja edastab Sulle vaid oma tõlgenduse.  Taro kaartide kaasamisel elutreeningus avaneb Sul võimalus ka ise aktiivselt selles kogemuses osaleda, et saada  oma olukorra kohta põhjalikumat teavet. Sinu küsimused, tagasiside ja kommentaarid aitavad Sul endal jõuda tähenduslikuma arusaamani, millist lugu kaardid Sulle jutustavad. Olulisel kohal on Sinu intuitsioon ja avatus.

Elutreening taro kaartidega on koostöö Sinu ja minu vahel, et Sa saaksid võimalikult põhjaliku teadmise oma  olukorrast ja võimalike lahendusvariantide osas, et elada senisest paremat elu. Soovi korral on võimalik jätkata elutreeningu sessioonidega, kus kasutan teistsuguseid, peamiselt NLP tehnikaid ja meetodeid. Elutreeningu kohta saad lähemalt lugeda siit.   

Helista või kirjuta mulle, kui soovid rohkem infot elutreeningu kohta taro kaartidega ning kuidas see võib aidata Sul tõhustada Sinu elu kvaliteeti.
Ühe seansi kestvus on 60 minutit ja hind on 40 eurot.  Minu kontaktid leiad
siit.