Focus
coaching

Life Coaching

Kuidas saan Sind aidata?
Kui Sa vaatad oma elu erinevaid aspekte, siis kui rahulolevana Sa ennast tunned?
Kas oled õnnelik või leiad end kõrvaliselt rajalt soovides leida edasiliikumiseks erinevaid tõhusaid võimalusi?
Ehk pead tegema raskeid valikuid või läbima muutusi seoses pereelu, suhete, õpingute, karjääri või hoopis spirituaalse arenguga?
Kas unistad rahulikumast, stressivabamast ja positiivsemast elust ning võimest olla enesekindel ja motiveeritud saavutamaks oma eesmärgid?

Life Coaching aitab Sind, kui soovid üles leida iseendas peidus olevad ressursid. Kujuta ette, et töötad iseenda kui tšempioniga, kes aitab Sul täide viia oma elueesmärgid ja unistused ning jõuda sinna, kus Sa tõesti tahad olla.

Kuidas Sa tead, kas oled valmis life coachinguks? 
Alustades life coachinguga, ootavad Sind ees mitmed väljakutsed, mille juures tuleb endaga silmitsi seista ja teha valikuid. Life coachingu sessioonide käigus liigutan Sind mugavustsoonist välja esitades spetsiifilisi küsimusi ning kasutades erinevaid meetodeid ja tehnikaid. See võib algusest tunduda võõras ja ebamugav ning võib selguda, et Sa ei olegi coachinguks veel päris valmis. See on täiesti okei. Life coachinguga tegelemiseks peab Sul olema kindel tahe, sisemine jõud ja soov enesearenguks.

Life coaching sobib Sulle, kui Sa oled valmis:
  • olema täiesti aus iseenda ja oma coachiga (minuga)
  • lõpetama elu, mis tundub igava ja/või tühjavõituvõtma vastutuse oma elu eest
  • võtma vastutuse oma valikute eest
  • seisma silmitsi oma sisemise tõega
  • olema avatud uuele mõtlemisviisile
  • seadma kahtluse alla oma senised uskumused, mis Sulle edu pole toonud ja neid muutma
  • tegema erinevaid mõtlemis-, liikumis-, hingamis- ja visualiseerimisharjutusi
  • tegutsema ja tegema soovitud tulemuste saavutamiseks tööd iseendaga
  • aktsepteerima oma tegutsemise tulemust ilma kedagi süüdistamata.
Life coachingul kasutan peamiselt neurolingvistilise programmeerimise (NLP) erinevaid tehnikaid ja meetodeid. NLP kohta leiad rohkem infot klikates siia.

Igal life coachil on oma spetsialiteet, tugevused ja tehnikad, mis ei sobi iga kliendi jaoks. Seetõttu võib juhtuda, et meie koostöö ei pruugi sujuda. Sellisel juhul soovitan Sulle kindlasti mõnda teist oma ala professionaali, kellelt saaksid just Sulle vajaliku toe, et elus kenasti edasi liikuda. Siinkohal peakski meeles pidama, et mitte ükski tehnika või meetod ei ole vale, lihtsalt life coachi tööriistakastis ei pruugi kliendi vajadusele vastavat õiget tööriista alati leiduda või ei ole tal selle kasutamiseks vastavat luba. Eetika, ausus ja usaldusväärsus on väärtused, mis on minu jaoks ja minu töös äärmiselt olulised. Annan endast parima tuginedes oma kogemustele ja oskustele, et pakkuda Sulle parimat tuge.